MŪSŲ DARBAI

Kiekvienas mūsų projektas yra unikalus, sukurtas patenkinti visus mūsų draugų poreikius ir nustebinti ne tik juos, bet ir renginio svečius. Mes, kaip ir mūsų draugai, nemėgstame monotonijos, tad ir jums siūlome pabėgti nuo jos ir išbandyti ką nors naujo ir dar nepatirto.

MV GROUP

Ir virtualūs renginiai gali būti smagūs, įtraukiantys ir dinamiški.

Kliento noras – gerai praleisti laiką, pasiekti kokį vieną kitą gineso rekordą, pravesti kokteilio gamybos pamoką, sukurti video apie kolektyvą, duodant namų darbų išmokti MV GROUP šokį, kurį, žinoma, reikia sukurti. Dar parodyti prisiminimus iš praėjusių metų renginių, apdovanoti įmonių grupės kolektyvus ir žinoma – gero koncerto.

EFFECT’o komanda – hold my juice. 🙂

BLUEBRIDGE

Hibridinė konferencija “IT CONNECTED” šiemet pakilo į kitą lygį.

Internetinės transliacijos sprendimai buvo dinamiški, su daugybę skirtingų integracijų, ir kaip EFFECT’o vadovė Laura sako “jaučiausi vėl grįžusi dirbti į televiziją, nes ir internetinės transliacijos gali nenusileisti TV projektų didžiausiems formatams.”

KAUNAS 2022

Finaliniai šiuolaikinių seniūnijų projekto metų renginiai įsibegėjo!

Šiuolaikinė Rokų seniūnija tęsė savo kelionę „Molio keliu“ bei ieškojo Rokų mito.

Renginyje buvo galima dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, mėgautis gera muzika, laužo šviesa, nestandartiniais vizualiniais sprendimais ir leisti laiką bendruomenės apsuptyje.

BMK

Hibridiniai renginiai – puikus sprendimas norintiems pasiekti ne tik gyvą auditoriją, kuri yra ribotą, bet ir virtualią, kuriai ribų nėra.

Pažangios skaitmeninės spausdinimo technologijos, nestandartinės pakuotės gamyba, personalizacija, "landscape" tipo bukletų gamyba ir kiti sprendimai sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo.

KAUNAS 2022

Šiuolaikinė Lapių seniūnija šiais metais toliau vysto itin aktualią tvarumo temą bei praėjusį savaitgalį surengė jau antrą Lapių tvarumo festivalį.

Festivalyje – kviečiančiame švęsti tvirtėjantį seniūnijos bendruomeniškumą, skleidžiant ir stiprinant sąmoningumą ekologijos ir tvarumo temose – vyko kūrybinės dirbtuvės, degustacijos ir maisto gamyba bei gyvo garso pasirodymai.

RETAL BALTIC

Kartais, po tokių metų, kai nematai savo kolegų, norisi tiesiog bendrauti, mėgautis gražiais vaizdais, geru maistu ir muzika, todėl žinodami Kliento poreikį, paruošėme neįpareigoajantį renginio formatą. Atvykę renginio svečiai, į bene gražiausia Klaipėdos terasą, nuo kurios atsiveria miesto, marių ir jūros vaizdai, juos pasitiko užkanždiai, gėrimai, ir renginio pinigai, už kuriuos galėjo žaisti įvairius azartinius žaidimus. Pasibaigus pinigams dalyviai turėjo galimybę sukti azarto ratą ir įvykdžius tam tikras užduotis gauti pinigų papildymą bei įvairias mini atributikas vakarėlio daliai.

KAUNAS 2022

Ar kada teko klausytis gyvai atliekamos klasikinės muzikos, ant Nemuno kranto, saulei leidžiantis? Mums irgi nebūtų tekę, jei nebūtume prisidėję prie tokio renginio organizavimo.

„Baroko žibintai“– dovana Kačerginės gyventojams ir svečiams, skirta džiaugtis besirandančiu Kačerginės pasakojimų rinkiniu, kurį kuria menininkai R. Ščerbauskas ir E. Striogaitė

DECATHLON

Ar esame sutikę aktyvesnį ir sportiškesnį kolektyvą? Ne.

Ir ne veltui, DECATHLON sporto prekių pasaulinis tinklas yra SPORTO.

Atvykusius renginio dalyvius pasitiko užkandžiai ir lengvieji gėrimai, vėliau renginio vedėjas pravedė nepamirštamą šokio/mankštos pamoką, po kurios sekė komandų susiskirstymas ir orientacinės varžybos KITAIP. Šiose orientacinėse reikėjo ne tik vandenį distiliuoti, bet ir įamžinti įvairius įvykius telefonu, šifruoti kodus, siųsti žinutes ir būti greitiems, o svarbiausias tikslas – gauti visus reikmenis stayti bendram įmonės laužui.

ISS LIETUVA

ISS LIETUVA kolektyvas išties nustebino savo užsidegimu veikti, mąstyti kūrybiškai ir būti dar vieningesne komanda, todėl renginio konceptas buvo kuriamas „nuo 0“. Renginio dalyvius, atvykusius į renginio vietą, pasitiko charizmatiškas ir žodžių kišenėje neieškantis vedėjas Justinas. Jis ISS LIETUVA kolektyvą paskirstė į komandas ir dalyviai kibo į pirmąją užduotį – išspręsti galvosūkį „KODAS:ISS“ ir gauti sekančios užduoties nuorodą.

"Renginys praėjo sklandžiai, veiklos labai patiko kolegoms – realiai negirdėjau nei vieno blogo atsiliepimo, valio! 😊

JUDU

EFFECT'o komanda organizavo nuotolinę idėjų mugę „Verslas Juda. Darni patirtis“, kurioje sėkmės istorijomis dalinosi bendrovės „Wix.com“, „Walk15“, „Danske Bank A/S“, „DpD Lietuva“, apie pokyčius miesto vystymo vizijoje ir veiksmuose pasakojo „DO Architects“ ir Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos atstovai.

DOUGLAS

Douglas Grožio gatvė sugrįžo į Kauną ir visus, neabejingus savo grožiui ir sveikatai, kvietė dar geriau pažinti save. Susirinkusieji ne tik sužinojo savo odos ar plaukų būklę, bet ir išmoko juos tinkamai prižiūrėti.

SEB

Interaktyvaus turinio sprendimas laukia kiekvieno apsilankusio naujoje SEB būstinėje, Vilniuje. Realiu laiku rodoms naujienos iš skirtingų internetinių platformų, SEB aktualijos, nuolat atnaujinamas socialinių tinklų turinys, 3D vizualizacijos ir kt.

LIETUVOS STATISTIKA

Džiaugiamės, kad būtent mūsų paruoštas video turinys informuoja Jus apie Lietuvos Statistikos duomenis viso karantino metu. Atsakingas ir kruopštus darbas, profesionali įranga ir kompetentinga komanda – visos šios grandys garantuoja puikų rezultatą.

ACHEMA

Vasario 16-osios išvakarėse vyko ACHEMA kolektyvo personalizuotos protų kovos.

Įmonės kolektyvas susiskirstė į komandas, išsirinko savo kapitonus, sugalvojo pačius išradingiausius komandų pavadinimus ir kibo į kovą.

RENKUOSI LIETUVĄ

Gruodžio 18 dieną vyko „Renkuosi Lietuvą“ konkurso apdovanojimų transliacija. Tiesa, šio projekto pradžia mus nukelia dar į lapkričio mėnesį, kai pradėjome organizuoti patį konkursą. Konkurso informaciniu partneriu pasirinkome LRT portalą, su kuriuo bendradarbiavome norėdami pritraukti kuo daugiau „Renkuosi Lietuvą“ dalyvių iš viso pasaulio. Ir mums pavyko!

LIETUVOS NEGALIOS ORGANIZACIJŲ FORUMAS

Gruodžio 4 dieną vyko nuotolinė konferencija „Neigaliųjų teisių konvencijai Lietuvoje – 10 metų: pasiekimai, praradimai ir ateities tikslai”, kurios globėja buvo Ingrida Šimonytė.

INTERREG LATVIJA-LIETUVA

Rugsėjo 24 dieną vyko tarptautinė nuotolinė konferencija „Interreg LATVIJA-LIETUVA“, kurios metu Lietuvos pranešėjai dalinosi patirtimis su Latvijos ir Lietuvos bendruomenėmis, pasakodami apie Lietuvoje esančių lankomų objektų renovacijas ir apleistų vietų sutvarkymą, nuo idėjos iki įgyvendinimo

HRANIPEX

Liepos 18d. "HRANIPEX" įmonės darbuotojai atplaukė į Vilniaus senamiestį ir išbandė skonių ir kultūros duetą - komandos formavimo žaidimą - COOLtūra, kuris ne tik leido dar labiau sustiprinti komandą, bet ir puikiai praleisti laiką drauge.

Atvykę renginio dalyviai buvo paskirstyti į komandas ir leidosi pažinti Vilniaus senamiestį iš naujo.

DOUGLAS

Kovo 6-7 dienomis rinkomės išmokti grožio paslapčių ir subtilybių Douglas "Grožio gatvėje, Vilniaus "Panorama" prekybos centre. Dalyvius kvietėme į įvairiausius seminarus bei mokymus, kuriuose buvo kalbama apie odos, plaukų priežiūrą, makiažo pasirinkimus, tendencijas ir dar daugybę kitų temų, susijusių su savęs puoselėjimų. Renginio dalyviai ir svečiai galėjo pasivaišinti gardžia kava, Milka šokoladu, laimėti įvairiausius Douglas prizus, įsiamžinti momentinėse nuotraukose, išsitirti savo veido, plaukų būklę, o vaikai pasilepinti cukraus vata, nors jei atvirai – vaikai ir suaugę šiuo skanėstu dalinosi apylygiai. 😊

KILIG

Birželio 19d. kartu su “Kilig” nepabūgome karantino siaubo ir dar jo metu kvietėme dalintis tuo, kas jus vertė šypsotis bei darė laimingais. Nes laimingi mes tiesiog gražesni!

KEL PROJEKTAS ĮMONIŲ GRUPĖ

Sausio 24 dieną vyko "KEL PROJEKTAS" įmonių grupės metinis renginys, kurio metu visas "SALA" restoranas nusispalvino juodai baltais motyvais. Pasirinkta tema – "Juodai baltas vakaras" diktavo tiek vakarėlio dekoracijas, tiek bendrą atmosferą. Vakaro svečius pasitiko šampanas, specialiai įmonei sukurta foto siena ir iššūkių ratas, kuriame atlikus išsuktas užduotis, buvo galima laimėti įvairius prizus.

ATEA ĮMONIŲ GRUPĖ

Sausio 24 dieną, ATEA GROUP darbuotojai, pasinėrė į spalvingiausią naktį metuose. Disko motyvais paremtas vakaras įtraukė visus, nepaisant darbuotojų amžiaus skirtumo. TAMSTA muzikos klubas tą vakarą blizgėjo kaip niekad! Blizgučiai, švytėjimas, disko gaubliai ir spalvingos šviesos leido sukurti išskirtinę ir spindinčią aplinką. Vakaro svečius pasitiko išskirtinai ATEA GROUP dalyviams sukurta foto siena, nuo kurios svečiai nesitraukė viso vakaro metu.

XEROX

Gruodžio 19 dieną vyko "XEROX" Baltijos šalių partnerių susitikimas, kurio metu dalyviai pradėjo dieną su gardžias pusryčiais ir metų pabaigos konferencija, kurioje pasidalino įvairiomis patirtimis, XEROX naujienomis ir metų planais. Vėliau dalyviai turėjo komandos formavimo programą, kurios metu teko įminti įvairius galvosūkius, kurie skatino mąstyti drauge. Vėliau dalyviai vyko į "Balzac" restoraną, kuriame ragavo gardžiausius Prancūzijos virtuvės skonius, o vakaro kulminacija persikėlė į vieną žinomiausių Vilniaus barų -"Distileriją", kurioje XEROX baltijos šalių atstovai ragavo geriausius kokteilius ir dalinosi dienos įspūdžiais.

LINDSTROM

Gruodžio 7 dieną vyko "Lindstrom" žiemos vakarėlis, kurio metu visas "Grey" restoranas švytėjo balčiausiomis spalvomis. Pasirinkta tema – "White Christmas" diktavo tiek vakarėlio dekoracijas, tiek bendrą atmosferą. Vakaro svečius pasitiko bendravimo žaidimas, kurio metu dalyviai galėjo dar geriau pažinti kolegas, laimėti įvairius, su vakaro tema susijusius, prizus. Kas gi nenorėtų pasipuošti kalėdine atributika ragaujant balčiausius metų gėrimus?

KAUNO AUTOBUSAI

Gruodžio 20d. "Kauno autobusai" įmonės darbuotojai atvyko į Vilniaus senamiestį ir išbandė kupiną gerų įspūdžių bei įvairiausių skonių komandos formavimo žaidimą, kuris ne tik leido dar labiau formuoti komandą, bet ir puikiai praleisti laiką drauge.

ACHEMA

ACHEMA komandos formavimas Komandos formavimo renginiai reikalingi ne tik naujiems įmonės darbuotojams, bet ir tiems, kurie įmonėje dirba 10, o gal net 15 metų! Inovatyvios įmonės ACHEMA vadovai nusprendė ir į komandos formavimo užduotis pažvelgti naujai ir stiprino komandinio darbo įgūdžius neformalioje Vilniaus senamiesčio aplinkoje.

Socialinis projektas "VAIKŲ SVAJONĖS"

"Vaikų svajonės" jau devintąjį sezoną grįžta pildyti slapčiausius vaikų norus, dalinti geras emocijas ir sutikti gražiausias metų šventes šiltai ir jaukiai.

VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETAS

Šį rudenį Vytauto Didžiojo universitetas tapo aukštojo mokslo aktualijoms neabejingų žmonių traukos centru tarptautinės konferencijos "QS in Conversation" metu. Dvi konferencijos dienos buvo kupinos diskusijų apie tarptautinį aukštojo mokslo institucijų potencialą ir tai, kaip kiekvienas iš mūsų galime padėti jį auginti.