MŪSŲ DARBAI

Kiekvienas mūsų projektas yra unikalus, sukurtas patenkinti visus mūsų draugų poreikius ir nustebinti ne tik juos, bet ir renginio svečius. Mes, kaip ir mūsų draugai, nemėgstame monotonijos, tad ir jums siūlome pabėgti nuo jos ir išbandyti ką nors naujo ir dar nepatirto.

KEL PROJEKTAS įmonių grupė

Sausio 24 dieną vyko "KEL PROJEKTAS" įmonių grupės metinis renginys, kurio metu visas "SALA" restoranas nusispalvino juodai baltais motyvais. Pasirinkta tema – "Juodai baltas vakaras" diktavo tiek vakarėlio dekoracijas, tiek bendrą atmosferą. Vakaro svečius pasitiko šampanas, specialiai įmonei sukurta foto siena ir iššūkių ratas, kuriame atlikus išsuktas užduotis, buvo galima laimėti įvairius prizus.

ATEA įmonių grupė

Sausio 24 dieną, ATEA GROUP darbuotojai, pasinėrė į spalvingiausią naktį metuose. Disko motyvais paremtas vakaras įtraukė visus, nepaisant darbuotojų amžiaus skirtumo. TAMSTA muzikos klubas tą vakarą blizgėjo kaip niekad! Blizgučiai, švytėjimas, disko gaubliai ir spalvingos šviesos leido sukurti išskirtinę ir spindinčią aplinką. Vakaro svečius pasitiko išskirtinai ATEA GROUP dalyviams sukurta foto siena, nuo kurios svečiai nesitraukė viso vakaro metu.

XEROX Baltijos šalių partnerių susitikimas

Gruodžio 19 dieną vyko "XEROX" Baltijos šalių partnerių susitikimas, kurio metu dalyviai pradėjo dieną su gardžias pusryčiais ir metų pabaigos konferencija, kurioje pasidalino įvairiomis patirtimis, XEROX naujienomis ir metų planais. Vėliau dalyviai turėjo komandos formavimo programą, kurios metu teko įminti įvairius galvosūkius, kurie skatino mąstyti drauge. Vėliau dalyviai vyko į "Balzac" restoraną, kuriame ragavo gardžiausius Prancūzijos virtuvės skonius, o vakaro kulminacija persikėlė į vieną žinomiausių Vilniaus barų -"Distileriją", kurioje XEROX baltijos šalių atstovai ragavo geriausius kokteilius ir dalinosi dienos įspūdžiais.

LINDSTROM ĮMONĖS ŽIEMOS VAKARĖLIS

Gruodžio 7 dieną vyko "Lindstrom" žiemos vakarėlis, kurio metu visas "Grey" restoranas švytėjo balčiausiomis spalvomis. Pasirinkta tema – "White Christmas" diktavo tiek vakarėlio dekoracijas, tiek bendrą atmosferą. Vakaro svečius pasitiko bendravimo žaidimas, kurio metu dalyviai galėjo dar geriau pažinti kolegas, laimėti įvairius, su vakaro tema susijusius, prizus. Kas gi nenorėtų pasipuošti kalėdine atributika ragaujant balčiausius metų gėrimus?

Kauno autobusai komandos formavimo vakaras

Gruodžio 20d. "Kauno autobusai" įmonės darbuotojai atvyko į Vilniaus senamiestį ir išbandė kupiną gerų įspūdžių bei įvairiausių skonių komandos formavimo žaidimą, kuris ne tik leido dar labiau formuoti komandą, bet ir puikiai praleisti laiką drauge.

ACHEMA skomandos formavimas

ACHEMA komandos formavimas Komandos formavimo renginiai reikalingi ne tik naujiems įmonės darbuotojams, bet ir tiems, kurie įmonėje dirba 10, o gal net 15 metų! Inovatyvios įmonės ACHEMA vadovai nusprendė ir į komandos formavimo užduotis pažvelgti naujai ir stiprino komandinio darbo įgūdžius neformalioje Vilniaus senamiesčio aplinkoje.

Douglas Grožio gatvė Kaune

Douglas Grožio gatvė sugrįžo į Kauną ir visus, neabejingus savo grožiui ir sveikatai, kvietė dar geriau pažinti save. Susirinkusieji ne tik sužinojo savo odos ar plaukų būklę, bet ir išmoko juos tinkamai prižiūrėti.

Socialinis projektas "VAIKŲ SVAJONĖS"

"Vaikų svajonės" jau devintąjį sezoną grįžta pildyti slapčiausius vaikų norus, dalinti geras emocijas ir sutikti gražiausias metų šventes šiltai ir jaukiai.

Konferencija Vytauto Didžiojo Universitete

Šį rudenį Vytauto Didžiojo universitetas tapo aukštojo mokslo aktualijoms neabejingų žmonių traukos centru tarptautinės konferencijos "QS in Conversation" metu. Dvi konferencijos dienos buvo kupinos diskusijų apie tarptautinį aukštojo mokslo institucijų potencialą ir tai, kaip kiekvienas iš mūsų galime padėti jį auginti.