MŪSŲ DARBAI

Kiekvienas mūsų projektas yra unikalus, sukurtas patenkinti visus mūsų draugų poreikius ir nustebinti ne tik juos, bet ir renginio svečius. Mes, kaip ir mūsų draugai, nemėgstame monotonijos, tad ir jums siūlome pabėgti nuo jos ir išbandyti ką nors naujo ir dar nepatirto.

SEB

Interaktyvaus turinio sprendimas laukia kiekvieno apsilankusio naujoje SEB būstinėje, Vilniuje. Realiu laiku rodoms naujienos iš skirtingų internetinių platformų, SEB aktualijos, nuolat atnaujinamas socialinių tinklų turinys, 3D vizualizacijos ir kt.

Interreg LATVIJA-LIETUVA

Rugsėjo 24 dieną vyko tarptautinė nuotolinė konferencija „Interreg LATVIJA-LIETUVA“, kurios metu Lietuvos pranešėjai dalinosi patirtimis su Latvijos ir Lietuvos bendruomenėmis, pasakodami apie Lietuvoje esančių lankomų objektų renovacijas ir apleistų vietų sutvarkymą, nuo idėjos iki įgyvendinimo

HRANIPEX

Liepos 18d. "HRANIPEX" įmonės darbuotojai atplaukė į Vilniaus senamiestį ir išbandė skonių ir kultūros duetą - komandos formavimo žaidimą - COOLtūra, kuris ne tik leido dar labiau sustiprinti komandą, bet ir puikiai praleisti laiką drauge.

Atvykę renginio dalyviai buvo paskirstyti į komandas ir leidosi pažinti Vilniaus senamiestį iš naujo.

DOUGLAS

Kovo 6-7 dienomis rinkomės išmokti grožio paslapčių ir subtilybių Douglas "Grožio gatvėje, Vilniaus "Panorama" prekybos centre. Dalyvius kvietėme į įvairiausius seminarus bei mokymus, kuriuose buvo kalbama apie odos, plaukų priežiūrą, makiažo pasirinkimus, tendencijas ir dar daugybę kitų temų, susijusių su savęs puoselėjimų. Renginio dalyviai ir svečiai galėjo pasivaišinti gardžia kava, Milka šokoladu, laimėti įvairiausius Douglas prizus, įsiamžinti momentinėse nuotraukose, išsitirti savo veido, plaukų būklę, o vaikai pasilepinti cukraus vata, nors jei atvirai – vaikai ir suaugę šiuo skanėstu dalinosi apylygiai. 😊

KILIG

Birželio 19d. kartu su “Kilig” nepabūgome karantino siaubo ir dar jo metu kvietėme dalintis tuo, kas jus vertė šypsotis bei darė laimingais. Nes laimingi mes tiesiog gražesni!

KEL PROJEKTAS įmonių grupė

Sausio 24 dieną vyko "KEL PROJEKTAS" įmonių grupės metinis renginys, kurio metu visas "SALA" restoranas nusispalvino juodai baltais motyvais. Pasirinkta tema – "Juodai baltas vakaras" diktavo tiek vakarėlio dekoracijas, tiek bendrą atmosferą. Vakaro svečius pasitiko šampanas, specialiai įmonei sukurta foto siena ir iššūkių ratas, kuriame atlikus išsuktas užduotis, buvo galima laimėti įvairius prizus.

ATEA įmonių grupė

Sausio 24 dieną, ATEA GROUP darbuotojai, pasinėrė į spalvingiausią naktį metuose. Disko motyvais paremtas vakaras įtraukė visus, nepaisant darbuotojų amžiaus skirtumo. TAMSTA muzikos klubas tą vakarą blizgėjo kaip niekad! Blizgučiai, švytėjimas, disko gaubliai ir spalvingos šviesos leido sukurti išskirtinę ir spindinčią aplinką. Vakaro svečius pasitiko išskirtinai ATEA GROUP dalyviams sukurta foto siena, nuo kurios svečiai nesitraukė viso vakaro metu.

XEROX Baltijos šalių partnerių susitikimas

Gruodžio 19 dieną vyko "XEROX" Baltijos šalių partnerių susitikimas, kurio metu dalyviai pradėjo dieną su gardžias pusryčiais ir metų pabaigos konferencija, kurioje pasidalino įvairiomis patirtimis, XEROX naujienomis ir metų planais. Vėliau dalyviai turėjo komandos formavimo programą, kurios metu teko įminti įvairius galvosūkius, kurie skatino mąstyti drauge. Vėliau dalyviai vyko į "Balzac" restoraną, kuriame ragavo gardžiausius Prancūzijos virtuvės skonius, o vakaro kulminacija persikėlė į vieną žinomiausių Vilniaus barų -"Distileriją", kurioje XEROX baltijos šalių atstovai ragavo geriausius kokteilius ir dalinosi dienos įspūdžiais.

LINDSTROM ĮMONĖS ŽIEMOS VAKARĖLIS

Gruodžio 7 dieną vyko "Lindstrom" žiemos vakarėlis, kurio metu visas "Grey" restoranas švytėjo balčiausiomis spalvomis. Pasirinkta tema – "White Christmas" diktavo tiek vakarėlio dekoracijas, tiek bendrą atmosferą. Vakaro svečius pasitiko bendravimo žaidimas, kurio metu dalyviai galėjo dar geriau pažinti kolegas, laimėti įvairius, su vakaro tema susijusius, prizus. Kas gi nenorėtų pasipuošti kalėdine atributika ragaujant balčiausius metų gėrimus?

Kauno autobusai komandos formavimo vakaras

Gruodžio 20d. "Kauno autobusai" įmonės darbuotojai atvyko į Vilniaus senamiestį ir išbandė kupiną gerų įspūdžių bei įvairiausių skonių komandos formavimo žaidimą, kuris ne tik leido dar labiau formuoti komandą, bet ir puikiai praleisti laiką drauge.

ACHEMA skomandos formavimas

ACHEMA komandos formavimas Komandos formavimo renginiai reikalingi ne tik naujiems įmonės darbuotojams, bet ir tiems, kurie įmonėje dirba 10, o gal net 15 metų! Inovatyvios įmonės ACHEMA vadovai nusprendė ir į komandos formavimo užduotis pažvelgti naujai ir stiprino komandinio darbo įgūdžius neformalioje Vilniaus senamiesčio aplinkoje.

Douglas Grožio gatvė Kaune

Douglas Grožio gatvė sugrįžo į Kauną ir visus, neabejingus savo grožiui ir sveikatai, kvietė dar geriau pažinti save. Susirinkusieji ne tik sužinojo savo odos ar plaukų būklę, bet ir išmoko juos tinkamai prižiūrėti.

Socialinis projektas "VAIKŲ SVAJONĖS"

"Vaikų svajonės" jau devintąjį sezoną grįžta pildyti slapčiausius vaikų norus, dalinti geras emocijas ir sutikti gražiausias metų šventes šiltai ir jaukiai.

Konferencija Vytauto Didžiojo Universitete

Šį rudenį Vytauto Didžiojo universitetas tapo aukštojo mokslo aktualijoms neabejingų žmonių traukos centru tarptautinės konferencijos "QS in Conversation" metu. Dvi konferencijos dienos buvo kupinos diskusijų apie tarptautinį aukštojo mokslo institucijų potencialą ir tai, kaip kiekvienas iš mūsų galime padėti jį auginti.