Ką Jums gali pasiūlyti

ĮMONĖS RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Paminėkite gražiausias Jūsų įmonės šventes ir atsipalaiduokite po darbų maratono kolegų apsuptyje! Kartu surasime Jūsų įmonės vertybėms artimiausią renginio tikslą ir įgyvendinsime pasirinktą idėją nuo a iki z. Vasaros ir žiemos renginiai įmonėms – puikus būdas stiprinti įmonės darbuotojų bendradarbiavimą, supažindinti ar priminti įmonės vertybes, skatinti darbuotojų lojalumą ir tiesiog gerai praleisti laiką KARTU.

VIRTUALIOS KONFERENCIJOS IR MOKYMAI

Tobulėkite didindami savo ir darbuotojų kompetencijas, bendraukite su kolegomis, partneriais ir klientais, mokykitės vieni iš kitų ir siekite užsibrėžtų tikslų tiesiai nuo patogios savo namų sofos, nes bendrauti dar niekada nebuvo taip lengva! Virtualios konferencijos, seminarai ir mokymai - saugus būdas perduoti žinias ar palaikyti bendravimą neišeinant iš namų.

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIAI

Pažinkite vieni kitų stiprybes ir trūkumus, nes taip tapsite nenugalima komanda, kuri galės pasiekti užsibrėžtus tikslus greičiau. Mes padėsime atskleisti Jūsų kūrybiškumą, norą laimėti, skatinsime nepasiduoti ir pasitikėti komandos nariais. Visi žinome, kad komanda, veikdama vieningai – atneša geriausius rezultatus.

PRODUKTŲ / PASLAUGŲ PRISTATYMAI

Norite pristatyti naują produktą ar paslaugą išskirtinai taip, kad apie tai išgirstų kuo daugiau potencialių klientų? Išanalizavę Jūsų produktą ar paslaugą, sužinoję išskirtinumus, paruošime sprendimus, kurie padės apie tai pranešti KITAIP ir garsiai. Pristatymo renginys ir tinkamai paruošta marketingo kampanija – puikus duetas geriausiems rezultatams pasiekti.

KONFERENCIJOS

Sugriaukime stereotipus ir išeikime iš nuobodžios ir monotoniškos konferencijų salės, pažvelkime į konferencijas, mokymus ar seminarus naujai. Inovatyvūs technologiniai sprendimai leis ne tik nustebinti įmonės partnerius ar klientus, bet ir perteikti informaciją taip, kad per ją naršyti telefonuose ar snausti pasirėmus galvą tikrai nesinorės. O jei nenorite eksperimentuoti ir žinote kas labiausiai tinka Jums – susisiekite ir pritaikysime sprendimus Jūsų poreikiams.

INTERAKTYVUS TURINYS

Interaktyvaus turinio sprendimai – kitoks požiūris į savo produktų ar paslaugų pristatymą klientams. Ar teko girdėti apie virtualias persirengimo kabinas, interaktyvų stalą, ant kurio padėjus produktą – matoma visa reikalingą informaciją apie jį, socialinių tinklų atvaizdavimą ekranuose realiuoju laiku ir reklamas, kurios personalizuojasi pagal kliento amžių ar lyti? Tai ne istorijos iš fantastinių filmų, o nauja realybė, kuri padės Jums išsiskirti iš kitų ir didinti pardavimus.