Ką Jums gali pasiūlyti

Žiemos renginiai

Paminėkite gražiausias metų šventes ir atsipalaiduokite po Kalėdinių darbų maratono mylimiausių kolegų apsuptyje! Kartu surasime Jūsų įmonės vertybėms artimiausią tikslą, subursime komandą, mokysimės ir grąžinsime dalelę gerumo gauto per metus tiems, kuriems to reikia labiausiai (geros emocijos garantuotos visiems dalyvaujantiems, o Jūsų kompanijai ir išskirtinės PR galimybės). Pasikrovę geros energijos išliesime ją geriausiame metų vakarėlyje, kupiname išskirtinių pasirodymų ir netikėtų technologinių sprendimų. Aš Jums pažadu, jog Kalėdinį vakarėlį įmonės darbuotojai aptarinės visus metus, o pirmas žodis, įžengus į erdvę, bus "WOW".

Vasaros festivaliai

Madingas, stebinantis, įtraukiantis – Jūsų festivalis. Šiltas oras ir ryškios spalvos išlaisvina vaizduotę ir kuria pašėlusią atmosferą. Aš Jums padėsiu ištrūkti iš ofiso ir pasileisti plaukus šokant iki ryto su geriausia muzika. O gal Jūs taip mylit savo ofisą, jog nenorit jo palikti nė akimirkai? Nieko tokio! Atvešiu paplūdimį tiesiai Jums prie kojų ir dar BBQ vakarėlį pridėsiu, kad greičiau atgautumėt jėgas po vandens karo.

Virtualios konferencijos

Bendraukite su kolegomis, mokykitės vieni iš kitų ir siekite užsibrėžtų tikslų tiesiai nuo patogios savo namų sofos, nes bendrauti dar niekada nebuvo taip lengva! Virtualios konferencijos, seminarai ir mokymai - saugus būdas perduoti žinias ar palaikyti bendravimą neišeinant iš namų.

Komandos formavimas

Pažinkite vieni kitų stiprybes ir trūkumus ir tapsite nenugalima komanda, siekianti aukščiausių rezultatų. Aš Jums parodysiu, kokie išradingi Jūs galite būti išgyvenimo stovyklose, atskleisiu Jūsų konkurencingąsias puses orientacinėse varžybose ir Jūsų kūrybišką prigimtį stovint ant scenos, įmonės talentų šou metu.

Produktų pristatymas

Jūsų inovacijos vertos išskirtinio dėmesio! Prisistatysiu Jus naujai auditorijai ir priminsiu esamiems Jūsų klientams, kodėl jie pasirinko būtent Jus. Pardavimų skalę kelkime į viršų kartu.

Konferencijos

Sugriaukime stereotipus, išeikime iš nuobodžios ir monotoniškos konferencijų salės ir pažvelkime į konferencijas, mokymus ar seminarus naujai. Aš apstulbinsiu Jūsų auditoriją įspūdingu dizainu ir nematytomis technologijomis, kad Jūs, stovintis ant podiumo, gautumėte dar daugiau dėmesio ir susižavėjusių žvilgsnių. Būtent čia sukursime pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Skaitmeninis marketingas

Ar čia dar reikia komentaro? Instagram ir Facebook pažįstu geriau nei savo namus. LinkedIn – mano geriausias draugas darbo ir partnerių paieškose. Socialinius tinklus valdau geriau, nei verdu rytinę kavą. Auginti Jūsų verslą – bus vienas malonumas.