Ką Jums gali pasiūlyti

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Renginių organizavimas – EFFECT’o komandos gyvenimo būdas. Tai yra kūrybiškas procesas, reikalaujantis ne tik originalių idėjų, bet ir kokybiško jų įgyvendinimo. Čia mums padeda sukauptas EFFECT’o komandos narių organizavimo patirties bagažas: įmonių išoriniai ir vidiniai renginiai, darbas su didžiausiais televiziniais projektais Lietuvoje, produktų pristatymai, konferencijos, miesto šventės ir kt.

VIRTUALŪS RENGINIAI

Tobulėkite didindami savo ir darbuotojų kompetencijas, bendraukite su kolegomis, partneriais ir klientais, mokykitės vieni iš kitų ir siekite užsibrėžtų tikslų tiesiai nuo patogios savo namų sofos, nes bendrauti dar niekada nebuvo taip lengva.

KOMANDOS FORMAVIMAS

Pažinkite vieni kitų stiprybes ir trūkumus, nes taip tapsite nenugalima komanda, kuri galės pasiekti užsibrėžtus tikslus greičiau. Mes padėsime atskleisti Jūsų kūrybiškumą, norą laimėti, skatinsime nepasiduoti ir pasitikėti komandos nariais. Visi žinome, kad komanda, veikdama vieningai – atneša geriausius rezultatus.

INTERAKTYVUS TURINYS

Interaktyvaus turinio sprendimai – kitoks požiūris į savo produktų ar paslaugų pristatymą klientams. Ar teko girdėti apie virtualias persirengimo kabinas, interaktyvų stalą, ant kurio padėjus produktą – matoma visa reikalingą informaciją apie jį, socialinių tinklų atvaizdavimą ekranuose realiuoju laiku ir reklamas, kurios personalizuojasi pagal kliento amžių ar lyti?