Labas. Aš esu

Mano vardą galbūt girdi pirmą kartą, bet į rinką mane atsivedę draugai čia tikrai ne naujokai!

Bendras komandos žinių bagažas leidžia kurti originalias renginių idėjas, marketingo strategijas, padedančias pritraukti klientus ir techniškai įgyvendinti projektus taip, jog kiekvienas užsukęs į Jūsų renginį, kalbėtų apie jį dar ilgai. Kaip aš galiu laikyti visus keturis renginio kampus? Su stiprios komandos pagalba!
Pirmoji mano sėkmė – Laura (Laura juk ir reiškia sėkmę?) nuo 18 metų įnirtingai sukasi renginių pasaulyje. Privatūs renginiai, miesto renginiai, televiziniai projektai – tuo pastaruosius 6 metus ji gyvena. Svarbu paminėti, kad ši mergina dar ir puiki skaitmeninių projektų fanatikė. Taip taip… jos pusryčiai – Facebook feed’as
Antroji mano guru – Augustina. Manote The Voice UK televizijos projektas labai jau nerealus dalykas? Tai atskleisiu paslaptį, kad šiai merginai – tai tik dar viena gyvenimo patirtis. Krimtusi renginių organizavimo subtilybes Didžiosios Britanijos universitete, Augustina jau porą metų gilinasi į pramogų sferą Lietuvoje ir yra pasiruošusi visas savo įgytas žinias panaudoti Jūsų renginių labui.